10 Numara Hızlı Cila Uygulaması Nasıl Yapılmalı

  1. Yıkayıp durulayın
  2. Islak yüzeye Netfer Jetoto Islak Hızlı Cila uygulayın
  3. Yumuşak mikrofiber bez ile kurulayın

Hızlı cila adından da anlaşıldığı gibi fazla efor harcanmadan hızlıca uygulanan bir cila türüdür. Piyasadaki hızlı cila ürünlerinin bazıları ıslak uygulanırken bazıları ise kuru olarak uygulanır. Ürünlerin etiketlerinde bulunan kullanım talimatlarını dikkatlice okuyarak nasıl kullanılacağını öğrenmenizi tavsiye ederiz.

En iyi hızlı cila uygulaması dış yıkama sonrası kirlenmeyi geciktirir ve yüzeyde bir sonraki yıkamaya kadar koruma ve parlaklık sağlar. Yüksek performanslı hızlı cila uygulaması için Netfer Jetoto ürünümüzü öneriyoruz.

Cila ve boya koruma uygulaması kadar etkili olmasa da hızlı cila uygulama kolaylığı bakımından daha sık uygulanabileceği için kısa süreli hem iyi görünüm hem de koruma sağlayacaktır.

Kalıcı cila ve boya koruma uygulaması için Netfer Paroto – Likit Cila Boya Koruma ürünümüzü tavsiye ederiz. Konuyla ilgili Oto Cila Boya Koruma Uygulaması yazımızı okumanızı öneririz.

Netfer Jetoto ürünümüz, ıslak olarak uygulanmalıdır. Aracın dış temizliği tamamlandıktan sonra kurulama öncesi Netfer Jetoto fısfıs spreyle tüm yüzeye sıkılır ve sonrasında hav bırakmayan mikrofiber bez ile kurulanır. Böylece yıkama işlemine ekstra bir aşama eklenmemiş olur. Kuru olarak uygulamanın çizilme, cila tabakasının altında toz kalma gibi riskleri de yok etmiş olur.

Kaliteli hızlı cila işlemini kendiniz uygulayabileceğiniz gibi, internet mağazalarımızdan satın alabileceğiniz Netfer Jetoto ürünümüzü yıkamacınıza kurulama işlemi öncesinde uygulatabilirsiniz.

Hızlı cila yapılacak yüzeyin temiz ve ıslak olması çok önemlidir. Hızlı cilanın etkili ve kalıcı olması için kaportanın sıcak olmaması ve uygulamanın güneş altında değil, gölgede yapılması gereklidir. Uygulama sonrası yüzeyin parlak olması kadar hızlı cilanın kalıcılığı da önemlidir. Bu konuda Netfer Jetoto rakiplerine göre oldukça iddialıdır. Silikon ve balmumu içermediği için boyaya zarar vermediği gibi kalıcılık konusunda daha uzun ömürlüdür.

En kaliteli hızlı cila uygulamasının amacı kirlenmeyi geciktirmeye ek olarak boyanın solmasına ve yıpranmasına sebep olan güneş ışınları, kuş pislikleri, yanlış kimyasal ile yıkama gibi dış etkenlere karşı koruma sağlamaktır. Uygulama sonrası parlaklık da görsel olarak avantaj sağlar.

Netfer Jetoto hızlı cila
Hızlı cila her yıkamadan sonra kolaylıkla uygulanabilir.

Yüzeyde parlatma ve korumanın yanı sıra anti statik özelliği sayesinde çok daha geç kirlenmesini sağlar. Böylece yapışarak boyaya zarar veren toz, kir gibi dış etkenleri en aza indirger.

Netfer Jetoto ürünümüzü sadece kaporta üzerinde değil, gönül rahatlığıyla camlarda ve farlarınızda da kullanabilirsiniz. Camlarda su kaydırıcı olarak üstün performans sağlar. Kaporta ve camların toz tutmasını engellediği için kirlenmeyi geciktirir.

Kil temizliği ve son kat uygulamalarının öncesinde ıslak yüzeye Netfer Jetoto uygulanması durumunda yüzey kayganlaşacağı ve parlayacağı için daha güzel sonuç alınacaktır.

Rakiplerimizin fiyat / performans oranlarına saygı duyuyoruz ancak %100 yerli sermaye ve yerli üretim olan Netfer Jetoto ürünüyle oldukça iddialıyız ve Netfer Kimya Ltd. Şti. olarak sürekli Ar-Ge faaliyetimizle günden güne mevcut ürünlerimizin performanslarını yükseltiyoruz ve ürün çeşitlerimizi zenginleştiriyoruz.

Netfer Jetoto 750 ml fısfıs sprey, 5 kg konsantre ambalajlarda değerli kullanıcılarımızın kullanımına sunuyoruz.

Oto bakım malzemeleri satış noktalarına ve akaryakıt istasyonlarına bayilikler vermeye başladık. Siz de bayimiz olup yerli üretim Netfer Jetoto ve diğer oto bakım ürünlerimizin satışı ve pazarlamasına başlayabilirsiniz.

Ayrıca internet perakende mağazalarımız üzerinden tüm ürünlerimizi inceleyebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Biliyoruz ki ürettiğimiz kimyasal ürünler usta eller sayesinde gerçek performansını sergileyebilir. Bunu bilerek Hayatı Kolaylaştıran Çözümler üretiyoruz…