4×4’lük Oto Dış Temizlik Teknikleri

Oto dış temizlik, rutin temizliklerde sıradan bir işlem gibi görülmesine rağmen, sıra dışı lekeler olduğunda profesyonel malzeme kullanımı gerektirir. Yanlış ve kalitesiz malzeme kullanılması halinde aracınızda kalıcı hasarlara yol açar.

YouTube kanalımızdaki videoda Netfer Tümoto – Çok Amaçlı Temizleyici ve Leke Çıkarıcı ürünümüzün, sürtme sonucu tampona geçen duvar boyasını nasıl kolayca ve zarar vermeden çıkardığını görebilirsiniz. Böylece daha maliyetli ve riskli pasta uygulamasına gerek kalmamıştır.

Oto dış temizlik uygulaması yanlış kimyasallar kullanılarak yapılırsa aracın boyasına ve dış aksamına zarar verebilir.

Netfer Tümoto’nun tampon ve kaporta gibi dış yüzeylerde çıkarabileceği lekeler bununla da sınırlı değil. Yandaki aracın kapısının çarpması sonu aracınıza geçen boyaları da anında söker atar.

Aracınıza yapışan reçine iz ve lekelerini de kolayca çıkarır. Sadece reçine çıkarma işlemi için fahiş fiyatlar talep edildiğini duyup şaşırıyoruz. Tek aracın çeşitli yerlerindeki reçine lekelerini çıkarmak için talep edilen 150-200 TL ile yaklaşık 10 adet Netfer Tümoto alabiliyorsunuz. Üstelik amatör kullanıma da uygun.

Ayrıca aracın boyasına zarar veren kuş pisliği ve standart yol kirlerini rahatlıkla temizler. Plastik ve metal motor aksamında zamanla oluşan yağ ve kirleri yok eder. Yol kirlerini, gres, katran, zift ve böcek kalıntılarını temizler.

Netfer Tümoto oksitlenmeyi ve yapışkan kirleri hızlı bir şekilde giderir. Jant parlatma ve temizliğinde etkilidir. Uygulama yapılan yüzeylerde iz ve leke bırakmadan hızlıca kurur. Limon esanslı ferahlatıcı bir kokuya sahiptir.

Otobüs, minibüs, kamyon, kamyonet, taksi gibi ticari araçların dış yüzeylerine yapıştırılan etiketler söküldükten sonra kalan yapışkan etiket izlerini Netfer Tümoto ile hızlıca ve emek harcamadan kolayca çıkarabilirsiniz.

Kapı çarpması, başka araca veya duvara sürtme sonucu kaporta üzerine geçen farklı renk boyaları, aracınızın boyası zarar görmemişse pasta cila işlemine gerek kalmadan Netfer Tümoto ile temizleyebilirsiniz.

Lastik parlatıcı sayesinde lastiklerin parlak veya mat sim siyah sıfır gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için temiz lastiklere sprey ile kaliteli lastik parlatıcı uygulayıp temiz bir sünger ile silinmesi yeterlidir. Netfer Lakoto Lastik Parlatıcı, glikoz içermez, gliserinli özel içeriği sayesinde lastiği korur, besler, doğal bir parlaklık sağlar.

Oto dış temizlik uygulaması
Oto dış temizlik uygulaması ayda 2 kere yapılmalıdır.

Netfer Tümoto birçok rakibinin aksine kostiksiz olup asit içermediği için cilde teması veya solunması halinde zararı yoktur.

Rakiplerimizin fiyat / performans oranlarına saygı duyuyoruz ancak %100 yerli sermaye ve yerli üretim olan Netfer Tümoto – Çok Amaçlı Temizleyici ve Leke Çıkarıcı ürünüyle oldukça iddialıyız ve Netfer Kimya Ltd. Şti. olarak sürekli Ar-Ge faaliyetimizle günden güne mevcut ürünlerimizin performanslarını yükseltiyoruz ve ürün çeşitlerimizi zenginleştiriyoruz.

Netfer Tümoto 750 ml fısfıs sprey şişelerde değerli kullanıcılarımızın kullanımına sunuyoruz.

Oto bakım malzemeleri satış noktalarına ve akaryakıt istasyonlarına bayilikler vermeye başladık. Siz de bayimiz olup yerli üretim Netfer Tümoto – Çok Amaçlı Temizleyici ve Leke Çıkarıcı ve diğer oto bakım ürünlerimizin satışı ve pazarlamasına başlayabilirsiniz.

Ayrıca internet perakende mağazalarımız üzerinden tüm ürünlerimizi inceleyebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Biliyoruz ki ürettiğimiz kimyasal ürünler usta eller sayesinde gerçek performansını sergileyebilir. Bunu bilerek Hayatı Kolaylaştıran Çözümler üretiyoruz…