Leke Çıkarma Yöntemleri ve Genel Temizlik Tavsiyeleri

Leke çıkarma ve farklı yüzeyleri temizleme sorunu geçmişte olduğu gibi günümüzde de birçok sektörün önde gelen problemlerinden biridir. Bu soruna çözüm geliştirmek için kimya bilimi imkanıyla çok sayıda firma araştırma geliştirme çalışmaları yürütmektedir.

Lekeyi çıkarırken kullanılan kimyasalın uygulama yapılan yüzeye zarar vermemesi çok önemlidir. Kostik, asit, alkol, tiner, solvent, ağartıcı gibi ağır kimyasallar kullanarak üretilen ürünler hem sağlığa zararlıdır hem de yüzeylerde solma, yıpranma gibi istenmeyen sonuçlara sebep olurlar.

Son tüketici; kahve lekesi, çay lekesi, nar lekesi, vişne lekesi, kola lekesi, ilaç lekesi, kurumuş kan lekesi, şarap lekesi, meyve suyu lekesi, yağ lekesi, oje lekesi, kireç lekesi, tükenmez kalem lekesi, mürekkep lekesi, etiket izi, uhu izi, bant izi, bant yapışkanı lekesi gibi lekeler için, lekeye özel ürünleri çok mecbur kalmadıkça kullanmayı tercih etmez. Bunun yerine, Netfer Tümev ve Netfer Tümoto gibi tüm lekelerde güvenle kullanabileceği ürünleri tercih eder.

Kullanım alanına göre farklı ürünleri satın almak da tüketiciye külfettir. Halı temizleyici, deri temizleyici, PVC temizleyici, plastik doğrama temizleyici, ahşap yüzey temizleyici, inoks temizleyici, fırın temizleyici, ızgara temizleyici, yanmış yağ temizleyici, ocak temizleyici, koltuk temizleyici, kumaş temizleyici, döşeme temizleyici, mobilya temizleyici, beyaz eşya temizleyici, ankastre temizleyici, davlumbaz temizleyici, aspiratör temizleyici, cam yüzey temizleyici, mutfak temizleyici, banyo temizleyici, tuvalet temizleyici, klozet temizleyici, küvet temizleyici, lavabo temizleyici, fayans temizleyici, derz temizleyici, klima temizleyici, kalorifer peteği temizleyici, duvar temizleyici gibi farklı ürünleri ayrı ayrı ne satın almak ne de kullanmak kolay değildir. Bunun yerine Netfer Tümev gibi çok amaçlı temizleyici ve leke çıkarıcı bir ürün ile tüm bu ihtiyaçları karşılamak daha mantıklıdır.

Tüm ev temizlik ve leke çıkarma ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bir ürün düşünün! Öyle ki, çamaşırlarınızda ve hatta bulaşık makinanızda bile kullanabileceksiniz. Üstelik kullanırken eldiven, maske gibi ekstra tedbir araçları da kullanmak zorunda değilsiniz. Netfer Tümev Çok Amaçlı Temizleyici ve Leke Çıkarıcı!

Zararsız kimyasallarla leke çıkarma problemi kimya sektörünün günümüzde hala çözüm üretmek için üzerinde çalıştığı bir sorundur.

Sadece ev temizliği değil, ofis, fabrika, restoran, lokanta, kafe, otel, okul, kreş, alışveriş merkezi, hastane, mandıra, kesimhane, mezbaha, halı yıkama, kuru temizleme, oto yıkama gibi çeşitli alan ve sektörlerde de kullanabilen Netfer Tümev‘in konsantre versiyonu olan Netfer Tüm+ Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici ve Leke Çıkarıcı ürünümüz ise kullanımı yoğun olan tüketicilerimiz için daha ekonomik bir çözümdür.

Kaba inşaat temizliği, fabrikalardaki kamyon ve forklift lastik izlerinin çıkarılması, CNC makina temizliği, toplu kullanılan tuvaletlerin zeminlerinin temizliği gibi zorlu temizlik ihtiyaçlarını Netfer Tüm+ ile sağlıklı bir şekilde çözebilirsiniz.

Kostiksiz ve zararlı ağır kimyasal içermeyen Netfer Tüm+ kullanarak temizlik ürünlerinin sağlığınızı tehdit etmesine izin vermeyin.

Konu temizlik ve leke çıkarma olur da araçlar unutulur mu? Araç içi, koltuk, tavan, bagaj ve yer döşemelerinin temizliği “iyi yolculuklar” için çok önemlidir. Netfer Tümoto’yu araç içi ve motor temizliğinde kullanabileceğiniz gibi, reçine izi, yapışkan izi, boya izi, zift izi, sürtme izi gibi lekeler de güvenle kullanabilirsiniz. Otomobil, otobüs, minibüs, servis aracı, makam aracı, kamyon, tır, kamyonet, karavan, arazi aracı, ticari araç, pikup, traktör, iş makinası, deniz araçları, gemi, yat, tekne gibi tüm araçlarda kullanılmaktadır.

Çamaşır leke çıkarma Netfer detay
Kıyafet, koltuk, perde gibi tekstil yüzeylerdeki zorlu lekeleri Netfer Tüm+ kolayca söker atar.

Rakiplerimizin fiyat / performans oranlarına saygı duyuyoruz ancak %100 yerli sermaye ve yerli üretim olan Netfer Tüm+ – Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici ve Leke Çıkarıcı ürünüyle oldukça iddialıyız ve Netfer Kimya Ltd. Şti. olarak sürekli Ar-Ge faaliyetimizle günden güne mevcut ürünlerimizin performanslarını yükseltiyoruz ve ürün çeşitlerimizi zenginleştiriyoruz.

Netfer Tümoto, Netfer Tümev, Netfer Tümtem ve Netfer Tüm+‘yı 750 ml fısfıs sprey şişelerde değerli kullanıcılarımızın kullanımına sunuyoruz. Kullanımı yoğun olan kullanıcılarımız için Netfer Tüm+ Konsantre ürünümüz 5/10/20 lt bidonlarda da mevcuttur.

Resmi satış sitemiz Netfer Shop ve diğer internet perakende mağazalarımız üzerinden tüm ürünlerimizi inceleyebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Biliyoruz ki ürettiğimiz kimyasal ürünler usta eller sayesinde gerçek performansını sergileyebilir. Bunu bilerek Hayatı Kolaylaştıran Çözümler üretiyoruz…