Netfer Heroto Kullanım Kılavuzu

Netfer Heroto Kullanım Kılavuzu

Netfer Heroto, Netfer Kimya tarafından tamamen yerli imkanlarla geliştirilip üretilen silikon içermeyen, üstün kaliteli bir çizik giderici pastadır. 2000 kum zımpara izi çiziklerini parlatır.

İster profesyonel, ister amatör olsun, özellikle Netfer Heroto kullanımını ilk kez yapacak olan kullanıcılarımız uygulamayı bu talimatlara uygun şekilde yaparak en üst seviyede performans sağlayabilirler.

Ekipmanları ve uygulama tekniklerini, daha önce kullandığınız çizik giderici pastaları kullanır gibi uygulamanız durumunda iyi sonuç alamayabilirsiniz. Çünkü her pastanın kendine özgü bir kimyasal yapısı olduğu için, Netfer Heroto kullanım tekniklerinde bazı farklılıklar gerekebilir.

  • Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, agresif yün keçe veya üniversal pasta süngeri kullanılmalıdır.
  • El ile yapılacak uygulamalarda, pamuk kullanılmalıdır.
  • Silikon ve dolgu malzemesi içermez.
  • Tam performans için polisaj makinası ile uygulama tavsiye edilir.
Netfer Heroto çizik giderici pasta

Netfer Heroto Kullanım Talimatı

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk, temiz ve kuru olduğundan emin olunuz. Yüzeye yetecek kadar Netfer Heroto pastayı, düşük (1000) devirde yüzeye yedirilerek yayınız, ardından yüzeye ve çiziklerin durumuna göre, 2500-3500 devir aralığında, çizikler yok olana kadar uygulayınız. Dolgu malzemesi içermediği için su ile kullanmayınız. Polisaj makinesi ile profesyonel uygulama yapılması tavsiye edilir. El ile uygulama, pamuk kullanılarak oval hareketlerle çiziklere dik açıyla yapılmalıdır.

Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, agresif yün keçe veya üniversal pasta süngeri kullanılması tavsiye edilir. Mükemmel parlaklık için, pasta uygulaması sonrasında Netfer Paroto Cila Boya Koruma kullanılması tavsiye edilir.

Netfer Heroto Kullanım Alanları

Boyalı metal yüzeylerdeki çizik, aşınma, deformasyon, oksidasyon, hare ve hologramları giderir. Yüksek dereceli özel aşındırıcı ve parlatıcı mineral toz içerir. Çizikleri doldurarak değil, aşındırarak yok eder. Aşırı tozlanma yapmaz. 2000 kum ve üzeri zımpara izlerini giderir. Tam performans için polisaj makinası ile uygulanmalıdır.

Çizik Alma Hızı/Gücü Seviyesi 8/10

Parlaklık Seviyesi 8/10

Tozlanma Seviyesi 3/10

Netfer Heroto Uygulama Videoları

 

Netfer Heroto Sipariş

Netfer Kimya’ya ait fabrika satış mağazası Netfershop üzerinden vereceğiniz siparişler, aynı gün kargo ile fabrikadan gönderilecektir.

Online Mağazalarımız

Netfer Kimya üretimi Netfer pasta cila setlerini Netfershop veya “Netfer” isimli pazaryeri mağazalarımız üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Pazaryeri platformlarından Netfer markalı pasta cila ürünlerini sipariş verirken, siparişinizin kullanım kılavuzu ve hediyesiyle birlikte gönderilebilmesi için mağaza adının “Netfer” olduğunu kontrol ediniz. Bu mağazalar üzerinden verilen tüm siparişler, Netfer Kimya güvencesiyle, fabrikadan sevk edilmektedir.

Netfer Teknik Destek

Ürünün kullanımı ile ilgili destek ihtiyacınız olması durumunda bizimle mutlaka iletişim kurunuz.

Whatsapp Kullanıcı Destek Hattı: 0850 888 10 45

Netfer Teknik Destek: 0507 838 47 58

Netfer Heroto çizik giderici pasta nasıl kullanılır kullanım kılavuzu
Netfer Heroto kullanım kılavuzu tüm internet siparişleri ile birlikte gönderilmektedir.