Netfer Paroto Kullanım Kılavuzu

Netfer Paroto Kullanım Kılavuzu

Netfer Paroto, Netfer Kimya tarafından tamamen yerli imkanlarla geliştirilip üretilen, üstün kaliteli bir üçü bir arada, boya koruma cilasıdır. Hare giderici özelliğini de barındıran Netfer Paroto kullanımı ile derin parlaklık ve uzun süreli boya koruma sağlanmış olur.

Profesyonel ve amatör kullanıcıların Netfer Paroto kullanımı mümkündür. Polisaj makinası ile uygulanabileceği gibi, el ile de rahatlıkla cila boya koruma işlemi yapılabilir.

  • Polisaj makinesi ve el ile kullanıma uygundur.
  • Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, yumuşak cila süngeri kullanılmalıdır.
  • El ile yapılacak uygulamalarda, uygulama pedi, sünger veya pamuk kullanılabilir.
  • Metal, cam, plastik, ahşap yüzeylerde kullanıma uygundur.
Netfer Paroto oto cila boya koruma

Netfer Paroto Kullanım Talimatı

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk, temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.

Makine ile uygulama: Yumuşak cila süngeri ile yeterli miktarda Netfer Paroto cila, düşük (1000-1500) devirde yüzeye yedirilerek yayılmalıdır.

El ile uygulama: Uygulama pedi, yumuşak sünger veya pamuk kullanılarak az miktarda cila, dairesel hareketlerle temiz yüzeye yedirilerek yayılmalıdır.

Uygulama sonrası 5 dk. beklenip nemli mikrofiber bez ile yüzeyde kürleşen wax fazlalıkları alınmalı ve temiz bir mikrofiber bez ile kurulanarak parlatılmalıdır.

Yumuşak cila süngeri ile kullanılması tavsiye edilir. Doğru malzeme ve tekniklerle uygulama sonrası yüzeyin 48 saat boyunca yıkanmaması tavsiye edilir.

Cila boya koruma öncesinde, yüzeydeki çizikleri gidermek için; Netfer Heroto Çizik Giderici Orta Pasta, Netfer Heroto-75 Kılcal Çizik Giderici İnce Pasta, Netfer Heroto-KA Derin Çizik Giderici Kalın Pasta ürünlerimizi kullanarak pasta uygulaması yapılması tavsiye edilir.

Netfer Paroto Kullanım Alanları

Metal, cam, plastik, ahşap yüzeylerde kullanıma uygundur. Tüm boya türlerinde ve far parlatma uygulamalarında kullanılabilir. Makine ve el ile kullanıma uygundur. Yüksek kalitede, ıslak görünümlü derin parlaklık ve berraklık sağlar. Anti statik yapısıyla uygulanan yüzeyin su, toz ve kir tutmamasında etkilidir. Boyayı canlandırır. Zor koşullarda bile uzun süre kalıcıdır. Oluşturduğu koruyucu tabaka, UV ışınlarına ve kötü hava şartlarının verdiği zararlara karşı üstün koruma sağlar.

Parlaklık Seviyesi 9/10

Su İticilik Seviyesi 8/10

Çizik Alma Seviyesi 3/10

Netfer Paroto Uygulama Videoları

 

Netfer Paroto Sipariş

Netfer Kimya’ya ait fabrika satış mağazası Netfershop üzerinden vereceğiniz siparişler, aynı gün kargo ile fabrikadan gönderilecektir.

Online Mağazalarımız

Netfer Kimya üretimi Netfer pasta cila setlerini Netfershop veya “Netfer” isimli pazaryeri mağazalarımız üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Pazaryeri platformlarından Netfer markalı pasta cila ürünlerini sipariş verirken, siparişinizin kullanım kılavuzu ve hediyesiyle birlikte gönderilebilmesi için mağaza adının “Netfer” olduğunu kontrol ediniz. Bu mağazalar üzerinden verilen tüm siparişler, Netfer Kimya güvencesiyle, fabrikadan sevk edilmektedir.

Netfer Teknik Destek

Ürünün kullanımı ile ilgili destek ihtiyacınız olması durumunda bizimle mutlaka iletişim kurunuz.

Whatsapp Kullanıcı Destek Hattı: 0850 888 10 45

Netfer Teknik Destek: 0507 838 47 58

Netfer Paroto cila nasıl kullanılır kullanım kılavuzu
Netfer Paroto kullanım kılavuzu tüm internet siparişleri ile birlikte gönderilmektedir.