Netfer Paroto Kullanma Kılavuzu

  • Polisaj makinesi ve el ile kullanıma uygundur.
  • Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, yumuşak cila süngeri kullanılmalıdır.
  • El ile yapılacak uygulamalarda, uygulama pedi, sünger veya pamuk kullanılmalıdır.
  • Metal, cam, plastik, ahşap yüzeylerde kullanıma uygundur.

Netfer Paroto Kullanma Talimatı:

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk, temiz ve kuru olduğundan emin olunuz. Makine ile uygulama: Yumuşak cila süngeri ile yeterli miktarda Netfer Paroto cila, düşük (1000-1500) devirde yüzeye yedirilerek yayılmalıdır. El ile uygulama: Uygulama pedi, yumuşak sünger veya pamuk kullanılarak az miktarda cila, dairesel hareketlerle temiz yüzeye yedirilerek yayılmalıdır. Uygulama sonrası 5 dk. beklenip nemli mikrofiber bez ile wax fazlalıkları alınmalı ve temiz bir mikrofiber bez ile kurulanmalıdır.

Yumuşak cila süngeri ile kullanılması tavsiye edilir. Doğru malzeme ve tekniklerle uygulama sonrası yüzeyin 48 saat boyunca yıkanmaması tavsiye edilir.

Cila boya koruma öncesinde, yüzeydeki çizikleri gidermek için; Netfer Heroto Çizik Giderici Orta Pasta, Netfer Heroto-75 Kılcal Çizik Giderici İnce Pasta, Netfer Heroto-KA Derin Çizik Giderici Kalın Pasta ürünlerimizi kullanarak pasta uygulaması yapılması tavsiye edilir.

Kullanım Alanları:

Metal, cam, plastik, ahşap yüzeylerde kullanıma uygundur. Tüm boya türlerinde ve far parlatma uygulamalarında kullanılabilir. Makine ve el ile kullanıma uygundur. Yüksek kalitede, ıslak görünümlü derin parlaklık ve berraklık sağlar. Anti statik yapısıyla uygulanan yüzeyin su, toz ve kir tutmamasında etkilidir. Boyayı canlandırır. Zor koşullarda bile uzun süre kalıcıdır. Oluşturduğu koruyucu tabaka, UV ışınlarına ve kötü hava şartlarının verdiği zararlara karşı üstün koruma sağlar.

Parlaklık (Glossing) 9/10

Su İticilik ( Hydrophobic) 8/10

Çizik Alma (Cutting) 3/10

 

Ürünün kullanımı ile ilgili destek ihtiyacınız olması durumunda bizimle mutlaka iletişim kurunuz.

Whatsapp Kullanıcı Destek Hattı: 0850 888 10 45

Netfer Teknik Destek: 0507 838 47 58

Netfer Paroto oto cila boya koruma