Netfer Tüm+ Detay Temizleme ve Leke Çıkarıcı Kullanım Alanları

Netfer Kimya üretimi olan Netfer Tüm+ çok amaçlı detay temizleyici, yağ sökücü ve leke çıkarıcı ürününün kullanım alanları çok çeşitli olup çok sayıda sektörde kullanılmaktadır.

Kostik gibi zararlı kimyasallar içermediği için cilt ile temasında ve kapalı alanda kullanılmasında sağlık açısından bir sakınca yoktur. Ürünümüz organik veya bitkisel değildir, muhakkak kimyasal maddeler içermektedir ancak sağlığa zararsız kimyasallar içermektedir. Günümüzde gıda ürünlerinin bile uzun süre bozulmadan tazeliğini koruması için kimyasal ek maddelerin kullanıldığı düşünülürse, Netfer Tüm+ gibi oldukça etkili bir temizlik ürününde kullandığımız zararsız kimyasallar masum kalmaktadır.

Netfer leke çıkarıcı detay temizleyici
Leke çıkarma, günümüzün hala en büyük sorunlarından biridir.

Netfer Tüm+ Konsantre Çok Amaçlı Detay Temizleyici ve Leke Çıkarıcı’nın kullanım alanları oldukça çeşitlidir.

Gelelim Tüm+ Detay Temizleyici ürününü kullanan bazı kullanıcılarımızın sektörlerine. Halı yıkamacılar, kuru temizlemeciler, lokantalar, restoranlar, fabrikalar, oteller, pansiyonlar, okullar, hastaneler, belediyeler, yemek catering şirketleri, temizlik şirketleri, inşaat temizliği yapan firmalar, oto yıkamacılar, oto galericiler, mezbahaneler, mandıralar, kahvehaneler, kafeler, iş yerleri, evler gibi bir çok farklı alanda beğenilerek kullanılmaktadır.

Halı yıkamacılarda; halı yıkama şampuanı olarak değil ama az miktarda Netfer Tüm+ ekleyerek, leke çıkarıcı özelliği sayesinde halıların çok daha temiz yıkanması sağlanır. Ayrıca halı üzerindeki çay, kahve, şarap, oje lekesi gibi zorlu lekelerin çıkarılması ihtiyaçları için kullanılır.

Kuru temizlemecilerde; takım elbise, gömlek, kazak, pantolon, yatak örtüsü gibi tekstil ürünleri üzerindeki çamur lekesi, kan lekesi, kusmuk lekesi, domates lekesi, nar lekesi, vişne lekesi gibi zorlu lekelerin çıkarılması için kullanılmaktadır. Ayrıca gelinlik, perde gibi beyaz tül ürünlerin bembeyaz olması için az miktarda Netfer Tüm+ eklemek yeterlidir.

Okul, hastane, otel gibi toplu yaşam alanlarında sadece Netfer Tüm+ konsantre leke sökücü kullanılarak hijyenik yer temizliği, tuvalet temizliği, cam temizliği, fayans parlatma, tavan temizliği ihtiyaçları kolayca ve ekonomik olarak karşılanabilir.

Oto yıkamacılar ve koltuk yıkamacılarında, elle veya makine ile koltuk temizlemede ilaç olarak kullanılmakta ve çok beğenilmektedir. Özellikle beyaz, krem rengi açık renkli koltuklardaki kararma ve diğer tükenmez kalem lekesi, kahve lekesi, pastel boya lekesi, yağlı boya lekesi gibi çıkmayan lekeleri söküp atar. Detaylı oto temizliği uygulamasında aracın tavan, koltuk, motor, bagaj gibi tüm bölümlerinde kullanılır.

Endüstriyel kullanım alanlarında; mandıralarda süt lekeleri, plastik doğramacılarda PVC pimapen parlatma, mezbahanelerde kan lekeleri, restoranlarda ızgara temizliği ihtiyaçlarında mevcut kullanıcılarımız Netfer Tüm+ kullanmaktadır.

Netfer Tüm+ Endüstriyel Leke Çıkarıcı evlerde ve yaşam alanlarında da gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Evlerde bulaşık makinasına ve çamaşır makinasına az miktarda Netfer Tüm+ çok amaçlı temizleyici eklenerek bardakların daha parlak yıkanması ve çamaşırların çok daha temiz yıkanması sağlanabilir. Mikrop kırıcı özelliği sayesinde banyo ve tuvalet gibi zararlı bakterilerin yoğun olarak bulunduğu alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılır. Mutfakta tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılabildiği gibi, kurumuş yağların temizlenmesi için ocaklarda ve hatta dibi tutmuş tencerelerin ovalamadan temizliğinde oldukça etkili bir üründür.

Kostik içermeyen Netfer Tüm+ güçlü leke sökücü gıda üretimi yapan fabrikalar ve imalathanelerdeki gıda ile temas eden makinaların temizliğinde de kullanılmaktadır. Netfer Kimya üretimi olan Netfer Tüm+ ürünü, fısfıs sprey şişeden tonluk IBC’ye kadar bidon ve varil ambalaj seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Kullanım miktarınıza göre dilediğiniz ambalaj içinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürün konsantre olduğu için kullanım alanına, ihtiyacın türüne ve kirlerin zorluğuna göre 1/1 ile 1/20 arasında değişen seyreltme oranlarında sulandırarak kullanıldığı için oldukça ekonomik olmaktadır.

Netfer Tüm+ zararlı ağır kimyasal içermediği için kullanıcılarımızdan cilt tahrişi ve kapalı alanda kullanımdan kaynaklı herhangi bir rahatsızlık şikayeti almadık. Ürünümüz organik temizleyici veya doğal leke çıkarıcıdır diyemeyiz ancak Netfer Kimya olarak hem çalışanlarımızın, hem kullanıcılarımızın sağlığını düşünerek ürünlerimizin hiç birinde sağlığa zararlı, kostik gibi ağır kimyasallar kullanmamaya gayret ediyoruz. Yerli üretim ile ülkemizin ekonomisine katkı sağlarken, insan sağlığına, çevreye ve doğaya da saygılıyız.

%100 yerli üretim Netfer Tüm+ detaylı temizlik ilacını, üreticisi Netfer Kimya fabrikadan toptan satın alabilirsiniz. Ürün performansını test etmek için Netfer Shop üzerinden küçük fısfıs şişe Netfer Tüm+ çok amaçlı temizleyici ve leke çıkarıcı siparişinizi oluşturabilirsiniz.