Torpido Bakım, Parlatma ve Temizlik Uygulaması

Araçların torpido kısımları en fazla göz önünde olan bölgeler olduğu için temiz tutulması ve torpido bakım işlemi hem görsel hem sağlık açısından önemlidir. Ayrıca bu bölgeler direkt güneş ışığına maruz kaldığı için, kaliteli torpido losyonu ile düzenli temizlik ve bakımı yapılmayan torpidolar zaman içinde hızla deforme olur ve solmalar gözlemlenir.

Netfer Toroto Torpido Bakım Losyonu, besleyici içeriği ve ideal PH derecesi sayesinde torpido ve araç içi plastik aksamları temizlerken aynı zamanda bakımını yapar, uzun ömürlü olmasını sağlar.

Piyasada torpido sütü, torpido parlatıcı, torpido temizleyici, torpido losyonu, torpido kremi, araç içi temizleyici olarak da isimlendirilen torpido bakım losyonu sadece parlatmakla kalmamalı aynı zamanda hijyenik bir temizlik de sağlamalıdır.

Araçların torpido kısımları ve direksiyon, kumanda kolları, torpido gözü, bardaklık, vites kolu, tavan panelleri, cam kumanda düğmeleri, kapı kolları, kol dayama kolçağı, havalandırma panelleri gibi diğer iç aksamlar en fazla virüs, mikrop ve bakteri barındıran parçalardır. Netfer Toroto, torpidoyu parlatma ve bakım yapmanın yanında mikrop öldürücü özelliği ile hijyenik bir temizlik de sağlar.

Tüm vinil, bakalit, deri, plastik, kauçuk, maun parça ve yüzeylerde güvenle kullanılabilen Netfer Toroto antistatik özelliği sayesinde uygulandığı yüzeylerde tozlanmayı geciktirir.

Netfer Toroto torpido bakım losyonu
Hassas torpido parçalarının zararlı ağır kimyasal içeren ürünlerle temizlenmemesi gerekir.

Torpidodaki parlak veya mat görünüm tamamen kişisel bir zevktir. Genel olarak eski model araçların torpidolarında parlak görünüm, yeni model araçların torpidolarında ise mat görünüm tercih edilir. Netfer Toroto, ne fazla parlaklık ne çok mat bir görünüm değil, yarı mat, doğal bir parlaklık sağlar.

Uygulama öncesinde yüzeydeki toz ve diğer partiküllerin nemli bir bez ile silinmesi faydalı olacaktır. İhtiyaç olması durumunda sünger veya bez girmeyen alanlar fırça veya basınçlı hava kullanılabilir. Uygulama esnasında özellikle elektronik aksamlara sıvı temas etmemesine dikkat edilmeli, silme işlemi çok bastırmadan hafif hafif yapılmalıdır.

Torpido sütlerinde en fazla şikayet konularından birisi de kullanım sonrasında camlarda yoğun buğulanma yapmasıdır. Netfer Toroto, özellikle yaz aylarında sıcaktan dolayı uygulama sonrası camlarda buğulanmaya neden olmaz.

Zengin gliserin içeriği ile torpidoyu besleyen, kuruma ve çatlamalara karşı koruma sağlayan Netfer Toroto, silikon ve zararlı kimyasallar içermediği için torpidonun zarar görmesine neden olmaz.

Netfer Toroto Torpido Bakım Losyonu, rahatsız etmeyen hafif parfüm içeriği sayesinde uygulama sonrası ferahlık hissi verir.

Rakiplerimizin fiyat / performans oranlarına saygı duyuyoruz ancak %100 yerli sermaye ve yerli üretim olan Netfer Toroto – Torpido Bakım Losyonu ürünüyle oldukça iddialıyız ve Netfer Kimya Ltd. Şti. olarak sürekli Ar-Ge faaliyetimizle günden güne mevcut ürünlerimizin performanslarını yükseltiyoruz ve ürün çeşitlerimizi zenginleştiriyoruz.

Netfer Toroto 500 ml fısfıs sprey, 4 lt bidon ambalajlarda değerli kullanıcılarımızın kullanımına sunuyoruz.

Oto bakım malzemeleri satış noktalarına ve akaryakıt istasyonlarına bayilikler vermeye başladık. Siz de bayimiz olup yerli üretim Netfer Toroto – Torpido Bakım Losyonu ve diğer oto bakım ürünlerimizin satışı ve pazarlamasına başlayabilirsiniz.

Ayrıca internet perakende mağazalarımız üzerinden tüm ürünlerimizi inceleyebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Biliyoruz ki ürettiğimiz kimyasal ürünler usta eller sayesinde gerçek performansını sergileyebilir. Bunu bilerek Hayatı Kolaylaştıran Çözümler üretiyoruz…