Türkiye’nin Pasta Cila Markası

Netfer Kimya Paz. San. Tic. Ltd. Şti. ticari ünvanı ile, Manisa’nın Akhisar ilçesindeki tesisimizde ürettiğimiz, tamamen kendi imalatımız olan; otomotiv, marin, mobilya gibi farklı sektörlere özel, aşındırıcı pasta ve parlatıcı cila ürünlerini Netfer tescilli markası altında satışa sunuyoruz.

Netfer Kimya
Net ve Fer

Firma ve marka adımız olan “Netfer” kelimesi yabancı markalara benzetilmemiştir. Türkçe kelime kökenlerinden yola çıkılarak belirlenmiştir. Markamızı oluşturan “Net” ve “Fer” kelimelerinin TDK sözlük anlamları:

Net: İyi görünen, bütün çizgileri belirgin olan, gözün bütün ayrıntılarıyla algılanan.

Fer: Parlaklık, canlılık, aydınlık.

Oto bakım grubundaki yerli rakiplerimizin aksine, markamızda “wax” gibi İngilizce kelimelere ve “Q”, “W”, “X” gibi alfabemizde bulunmayan harflere yer verilmemiştir.

2017 yılında, “Hayatı Kolaylaştıran Çözümler” sloganıyla, boya bakım ve oto bakım ürünleri üreterek yola çıkan Netfer Kimya, 2019 yılında oto bakım grubunda üretimini durdurup üretime sadece pasta cila ürün grubu ile devam etme kararı almıştır.

Türkiye’nin Pasta Cila Markası” sloganıyla, Netfer markası altında; otomotiv, ahşap / mobilya, kompozit, tekne / marin, cam gibi farklı sektörlere özel geliştirilen çizik giderici ve parlatıcı pasta cila ürünlerinin üretimi Netfer Kimya tesislerinde yapılmaktadır.

Netfer Kimya olarak, yerli üretimin gücüne inanan değerli kullanıcılarımız ve tedarikçilerimiz sayesinde kısa zamanda; yoğun Ar-Ge çalışmaları ile ürünlerimizin kalitesini en üst seviyeye getirebildik.

Hayatı Kolaylaştırmak İçin Üretiyoruz

Performansta, piyasadaki en kaliteli ürünleri; fiyatta ise, piyasadaki en ucuz ürünleri kendimize rakip olarak belirledik. Yerli üretici olmanın avantajını değerli kullanıcılarımız ve iş ortaklarımız ile paylaşmayı kendimize ilke edindik.

Netfer ürünlerini kullanan herkes bize göre sadece kullanıcımız değil, aynı zamanda iş ortağımızdır. Ülkemizin cari açığını azaltabilmek için azimle ilerlediğimiz bu zorlu yolda, yol arkadaşımızdır.

Kendi imalatımız olan pasta cila ürünlerini; perakende, toptan, dökme, varil / bidon ve fason gibi çok çeşitli türlerde satışa sunuyoruz.

Perakende siparişlerinizi, fabrika satış mağazamız Netfershop üzerinden güvenle oluşturabilirsiniz. Bayilik ve toptan sipariş talepleriniz için bizimle iletişim formu üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Netfer Kimya

Ürünlerimizin en iyi olduğunu iddia edemeyiz ancak biz elimizden gelenin en iyisini yaptığımıza eminiz. Netfer Kimya olarak önceliğimiz ülkemize ve kullanıcılarımıza fayda sağlayabilmektir. Al-sat yaparak belki daha fazla para kazanabilecekken, ...
> > >
Netfer Kimya olarak, tüzel ve gerçek kişi kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin korunması kapsamında gereken hassasiyete sahibiz. Ticari etik kurallarını da dikkate alarak bizimle irtibat kuran veya alışveriş yapan kullanıcılarımıza ait bilgileri, ...
> > >
Misyonumuz; %100 yerli sermaye ve bilgi birikimimizle, uzman olduğumuz kimya alanında, ülkemize, çevremize ve insan sağlığına olan sorumluluğumuz kapsamında üzerimize düşen görevi başarıyla yerine getirmek. Vizyonumuz; Farklı sektörlere hitap eden, ...
> > >

Bazı Belgelerimiz