Netfer Kimya olarak, tüzel ve gerçek kişi kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin korunması kapsamında gereken hassasiyete sahibiz. Ticari etik kurallarını da dikkate alarak bizimle irtibat kuran veya alışveriş yapan kullanıcılarımıza ait bilgileri, sahibinin onayını almadan üçüncü kişilerle (kargo/sevkiyat, muhasebe gibi mecburi durumlar hariç) paylaşmıyoruz, halka açık mecralarda yayımlamıyoruz.

Netfer Kimya’ya ait internet sitelerini kullandığınızda; IP adresi, e-posta adresi, telefon numarası, isim, ünvan, TC kimlik numarası, vergi kimlik numarası, adres gibi bilgilerinizin Netfer Kimya tarafından toplanılmasını ve kullanılmasını kabul etmiş sayılırsınız. Netfer Kimya, bu bilgileri üçüncü kişilerle (kargo/sevkiyat, muhasebe gibi mecburi durumlar hariç) paylaşmaz, halka açık mecralarda yayımlamaz ancak sadece kullanıcı hizmetleri, ürün satış ve kampanya bildirimleri amacıyla kendi bünyesinde kullanabilir.

Perakende, toptan, dökme, fason gibi yöntemlerle ürünlerimizi satın alan kullanıcılarımızdan onay almadan isimlerini referans olarak kullanmayacağımızı taahhüt ederiz.

Yetkili devlet kurumlarının veya yargı mercilerin bilgi talep etmesi durumunda bu kısıtlar geçerli değildir.