Ürünlerimizin en iyi olduğunu iddia edemeyiz ancak biz elimizden gelenin en iyisini yaptığımıza eminiz.

Netfer Kimya olarak önceliğimiz ülkemize ve kullanıcılarımıza fayda sağlayabilmektir. Al-sat yaparak belki daha fazla para kazanabilecekken, yerli üretim gibi zorlu bir yolu seçerek ülkemizin cari açığını azaltma hedefine katkıda bulunuyoruz. Yerli üretim maliyet avantajını sadece kendi hesabımıza yazmayıp, kullanıcılarımızla paylaşarak bu avantajın daha bereketli olacağına inanıyoruz.

Piyasada rakibimiz olan dünya markaları ile rekabet edebilmek için, devletimizin desteği ve üniversite işbirliği ile Ar-Ge faaliyetlerimizi sıkı bir disiplin ile sürdürüyoruz. Daha az kazanma pahasına ürünlerimizin kalitesinden kesinlikle ödün vermiyoruz. Ürünlerimizin en iyi olduğunu iddia edemeyiz ancak biz elimizden gelenin en iyisini yaptığımıza eminiz.

Sadece çalışanlarımızla değil, kullanıcılarımız ve iş ortaklarımızla birlikte büyük bir takımız. Bu takımdaki herkesin emeğine, alın terine saygı duyuyoruz. Kullanıcılarımızı dinlemekten ve sorunlarına çözüm sunmaktan çok keyif alıyoruz. Para kazanmayı değil başarmayı kendimize hedef olarak belirledik. Başarı elde edildiğinde, bu başarının daha da büyümesi ve sürekliliğinin sağlanabilmesi için, herkesin hakettiği adaletli payı alması gerektiğini çok iyi biliyoruz.

“Hayatı Kolaylaştıran Çözümler” üretme yolunda kullanıcılarımızın, iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin ve devletimizin destekleri devam ettiği müddetçe, azimle yürümeye devam edeceğiz.