Netfer Heroto-KA Kalın Çizik Giderici Kalın Pasta

Kalın Pasta
Derin Çizik Giderici
1000 Kum Zımpara İzi
Heavy Cut Compound

  • 1000 kum zımpara ve üzeri derin çizikleri, doldurarak değil, aşındırarak yok eder.
  • Silikon ve dolgu malzemesi içermez.
  • Metal yüzeylerdeki çizik, aşınma, deformasyon, oksidasyon, hare ve hologramları giderir.
  • Yüksek dereceli, özel parlatma mineralleri içerir.
  • Boyayı matlaştırmaz.
  • Aşırı tozlanma yapmaz.
  • El ile yapılacak uygulamalarda, pamuk kullanılmalıdır.
  • Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, agresif yün keçe veya ağır çizik alıcı pasta süngeri kullanılmalıdır.
  • Tam performans için polisaj makinası ile uygulama tavsiye edilir.
  • Türkiye’nin pasta cila markası Netfer ürünleri, Netfer Kimya tarafından üretilmektedir.

Çizik Alma (Cutting) 9/10
Parlaklık (Glossing) 7/10
Tozlanma (Dusting) 3/10

Netfer Heroto-KA Kalın Pasta – Heavy Cut Compound; 100 ml, 500 ml, 1 lt, set, koli, bidon ambalaj seçenekleri ile Netfer Shop‘tan siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.

Netfer Heroto-KA Kalın Pasta Çizik Giderici

Kullanma Talimatı:

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk, temiz ve kuru olduğundan emin olunuz. Yüzeye yetecek kadar pastayı, düşük (1000) devirde yüzeye yedirilerek yayınız, ardından yüzeye ve çiziklerin durumuna göre, 3000-4500 devir aralığında, çizikler yok olana kadar uygulayınız. Dolgu malzemesi içermediği için su ile kullanmayınız. Polisaj makinesi ile profesyonel uygulama yapılması tavsiye edilir. El ile uygulama, pamuk kullanılarak oval hareketlerle çiziklere dik açıyla yapılmalıdır.


Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, agresif yün keçe veya ağır çizik alıcı pasta süngeri kullanılması tavsiye edilir. Mükemmel parlaklık için, pasta uygulaması sonrasında Netfer Paroto Cila Boya Koruma kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Alanları:

Boyalı metal yüzeylerdeki çizik, aşınma, deformasyon, oksidasyon, hare ve hologramları giderir. Yüksek dereceli özel aşındırıcı ve parlatıcı mineral toz içerir. Çizikleri doldurarak değil, aşındırarak yok eder. Aşırı tozlanma yapmaz. 1000 kum ve üzeri zımpara izlerini giderir. Tam performans için polisaj makinası ile uygulanmalıdır.


Siz değerli kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için, öneri ve şikayetlerinizi iletişim kanallarımız üzerinden paylaşmanızı rica ederiz.

Netfer kalın pasta çizik giderici
Netfer Heroto-KA kalın pasta çizik giderici ürününü farklı ambalaj boyutlarında Netfer Shop üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Netfer Heroto-KA Kalın Pasta – Heavy Cut Compound; 100 ml, 500 ml, 1000 ml, set, koli, bidon ambalaj seçenekleri ile Netfer Shop‘tan siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.