Türkiye’nin Pasta Cila Markası Netfer

Netfer Otomotiv Serisi Pasta Cila Çeşitleri

Netfer Paroto kaliteli oto cilası

Netfer Paroto
Üçü Bir Arada Cila, Boya Koruma, Hare Giderici

Zengin Carnauba Wax içerikli, uzun süreli boya koruma sağlayan, hare giderici özelliği de barındıran, üstün kaliteli bir oto cilasıdır.

Netfer Heroto-75 kılcal çizik giderici ince pasta

Netfer Heroto-75
Kılcal Çizik Giderici İnce Pasta

3000 kum zımpara izi seviyesindeki kılcal çizikleri gidermek için kullanılan, parlaklık seviyesi yüksek, silikon ve dolgu malzemesi içermeyen ince pastadır.

Netfer Heroto çizik giderici pasta

Netfer Heroto
Çizik Giderici Orta Pasta

2000 kum zımpara izi seviyesindeki çizikleri ve vernik kusurlarını gidermek için kullanılan, parlaklık seviyesi yüksek, hare izi bırakmayan, silikon ve dolgu malzemesi içermeyen aşındırıcı bileşiğe sahip çizik giderici pastadır.

Netfer Heroto-KA çizik giderici kalın pasta

Netfer Heroto-KA
Ağır Çizik Giderici Kalın Pasta

1000 kum zımpara izi seviyesindeki derin çizikleri ve vernik hatalarını gidermek için kullanılan, parlaklık seviyesi yüksek, hare izi bırakmayan, silikon ve dolgu malzemesi içermeyen aşındırıcı bileşiğe sahip kalın çizik giderici pastadır.

Netfer Ahşap Serisi Pasta Cila Çeşitleri

Netfer H-4000 ahşap cilası

Netfer H-4000
Ahşap Mobilya Cilası

Tüm vernikli ahşap yüzeylerde kullanılabilir. Verniği besler. Renklere canlılık ve derinlik kazandırır. Koyu renklerde meydana gelen puslanmayı yok eder. Parlak bir yüzey oluşumu sağlayan ahşap cilasıdır.

Netfer H-3000 son kat ince ahşap pastası

Netfer H-3000
Son Kat İnce Mobilya Pastası

Tüm vernikli ahşap yüzeylerde kullanılabilir. Kalın veya orta ahşap pastası uygulamasından sonra oluşabilecek keçe çiziklerini ve 3000 numara disk zımpara çiziklerini gidermek için kullanılan son kat ahşap pastasıdır.

Netfer H-2000 epoksi mobilya pastası

Netfer H-2000
Orta Mobilya Epoksi Pastası

Tüm vernikli ahşap ve epoksi yüzeylerde, 1500-2000 numara disk zımpara çiziklerini gidermek için kullanılır. Silikon içermez. Uygulama yapılacak ahşap yüzeydeki verniğin kuru olmasına özen gösteriniz.

Netfer H-1000 agresif ahşap mobilya kalın pastası

Netfer H-1000
Kalın Ahşap Pastası

Tüm vernikli ahşap yüzeylerde, 1000-1500 numara disk zımpara çiziklerini gidermek için kullanılır. Silikon içermez. Uygulama sonrası, verniğin sertliğine göre orta veya son kat ince ahşap pastası kullanılması önerilir.

Yerli Dolum Değil, Yerli Üretim Pasta Cila!

%100 yerli sermaye Netfer Kimya üretimi olan Netfer markalı oto pasta cila ürünleri zengin ambalaj seçenekleri ile perakende ve toptan satış olarak değerli kullanıcılarımızın hizmetindedir.

Piyasadaki oto çizik giderici pasta ve oto cila boya koruma ürünlerinin hemen hepsi ithal ürünlerdir. Netfer kalite çıtasını en kaliteli pasta cila markalarına göre, fiyat politikasını ise en ucuz pasta cila ürünlerine göre belirlemiştir.

Türkiye’nin yerli üretimi olan Netfer ürünleri ülkemizin gururu olmaya devam etmektedir. Ar-Ge faaliyetlerine ara vermeden devam eden Netfer Kimya, oto segmentinde Premium serisi pasta çizik giderici ve oto cilası ürünlerini yakın gelecekte satışa sunacaktır. Oto segmentine ek olarak; marin, polyester, kompozit gibi kullanım alanlarına özel pasta ürünlerinde de performans testlerinin son aşamasına gelinmiştir.

Oto pastası ve oto cilası ürünleri, kullanılacak boyanın türüne ve çiziklerin derinliğine göre belirlenmeli ve uygulamanın doğru pasta cila malzemeleriyle doğru tekniklerle yapılması gereklidir. Silikon ve dolgu malzemesi içeren pasta ürünleri çizikleri doldurarak kapatırken, en iyi çizik giderici pasta ürünleri yüzeyi aşındırıp düzleştirerek çizikleri aldığı için aşındırıcı pasta ürünlerini kullanmak daha dikkatli olmayı ve uzmanlık gerektirir.

Pasta cila öncesindeki hazırlık aşamaları, ürün seçimi, uygulama teknikleri ve dikkat edilmesi gereken tüm detaylarla ilgili hazırladığımız bilgilendirici yazılarımıza pasta cila blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Netfer pasta cila ürünleri

Netfer pasta modelleri 3 çeşittir;

  • Netfer Heroto orta çizik giderici oto pastası
  • Netfer Heroto-75 kılcal çizik giderici ince oto pastası
  • Netfer Heroto-KA derin çizik giderici kalın oto pastası

Boya koruma ve hare giderici özelliklerini barındıran tek oto cila ürünümüz ise;

  • Netfer Paroto hare giderici boya koruma oto cilası

Fabrika Satış Mağazamız Netfershop

Netfer pasta cila siparişlerinizi satış sitemiz Netfershop.com üzerinden güvenle oluşturabilirsiniz. Ayrıca “Netfer” isimli pazaryeri mağazalarımızdan vereceğiniz siparişleriniz de Netfer fabrikasından sevk edilecektir.

Online Mağazalarımız

Türkiye’nin en kaliteli pasta cila ürünleri markası Netfer, satış sonrası teknik destek hizmetler ekibiyle kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyor. 0850 888 10 45 numaralı telefon ve Whatsapp destek hattı üzerinden Netfer ürünleriyle ilgili sorularınızı ve destek talebinizi iletebilirsiniz.