Netfer Heroto-75

3000 Kum Hafif Zımpara Kılcal Çizik ve Hare Giderici İnce Pasta

Netfer Heroto-75 kılcal çizik giderici ince pasta

Türkiye’nin pasta cila markası Netfer ürünlerin formülasyonları, yerli imkanlar kullanılarak Netfer Kimya tarafından geliştirilmiştir ve Netfer Kimya tarafından Türkiye’de üretilmektedir.

Netfer Heroto-75, zamanla araç kaportasında oluşan yüzeysel mikro ve hafif kılcal çiziklerin giderilmesi için kullanılan, silikon içermeyen, kaliteli bir oto ince pastasıdır. Polisaj makinası ile yapılan bazı pasta uygulamalarında oluşan hare ve hologramların yok edilmesini sağlayan son kat pastası olarak da kullanılır.

Netfer Heroto-75 Özellikleri

 • İnce fırça izlerini ve toz kaynaklı kılcal çizikleri, doldurarak değil, aşındırarak yok eder.
 • 3000 kum ve üzeri zımpara izlerini giderir.
 • Silikon ve dolgu malzemesi içermez.
 • Metal yüzeylerdeki kılcal çizik, aşınma, deformasyon, oksidasyon, hare ve hologramları giderir.
 • Boyayı matlaştırmaz.
 • Yüksek dereceli, özel parlatma mineralleri içerir.
 • Aşırı tozlanma yapmaz.
 • Tam performans için polisaj makinası ile uygulama tavsiye edilir.
 • Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, orta veya yumuşak sünger kullanılmalıdır.
 • El ile yapılacak uygulamalarda, pamuk kullanılmalıdır.
 • Türkiye’nin pasta cila markası Netfer ürünleri, Netfer Kimya tarafından üretilmektedir.

Çizik Alma Seviyesi 9/10

Parlaklık Seviyesi 8/10

Tozlanma Seviyesi 3/10

Netfer en kaliteli pasta cila markası
Türkiye’nin pasta cila markası Netfer çeşitleri yerli üretimdir.
Fabrika Satış Mağazamız Netfershop

Netfer Heroto-75 siparişinizi 100 ml, 500 ml, 1 lt, set, koli ambalaj seçenekleri ile Netfershop.com üzerinden hemen güvenle oluşturabilirsiniz.

Netfer Heroto-75 Kullanma Talimatı

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk, temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.

Yüzeye yetecek kadar pastayı, düşük (1000) devirde yüzeye yedirilerek yayınız, ardından yüzeye ve çiziklerin durumuna göre, 2500-3500 devir aralığında, çizikler yok olana kadar uygulayınız.

Dolgu malzemesi içermediği için su ile kullanmayınız. Polisaj makinesi ile profesyonel uygulama yapılması tavsiye edilir. El ile uygulama, pamuk kullanılarak oval hareketlerle çiziklere dik açıyla yapılmalıdır.

Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, orta veya yumuşak sünger kullanılması tavsiye edilir. Mükemmel parlaklık için, pasta uygulaması sonrasında Netfer Paroto Cila Boya Koruma kullanılması tavsiye edilir.

Netfer çizik kapatıcı pasta cila seti
Her oto çizik ve vernik hasarına özel bir Netfer pasta modeli mutlaka vardır.

Netfer Heroto-75 Kullanım Alanları

Boyalı metal yüzeylerdeki çizik, aşınma, deformasyon, oksidasyon, hare ve hologramları giderir. Yüksek dereceli özel aşındırıcı ve parlatıcı mineral toz içerir. Çizikleri doldurarak değil, aşındırarak yok eder. Aşırı tozlanma yapmaz. Kılcal çizikleri ve ince fırça izlerini giderir. Tam performans için polisaj makinası ile uygulanmalıdır.

Siz değerli kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için, öneri ve şikayetlerinizi iletişim kanallarımız üzerinden paylaşmanızı rica ederiz.

Netfer Heroto-75 Ambalaj Seçenekleri

Amatör ve profesyonel kullanıcılar için özel olarak tasarladığımız ambalaj çeşitlerimiz 100 ml tekli şişeden setlere ve kolilere kadar geniş bir yelpazededir.

Netfer amatör kullanım makinasız kullanım pasta cila
Netfer Heroto-75 kılcal çizik giderici ince pasta makine ve el ile kullanıma uygundur.
Fabrika Satış Mağazamız Netfershop

Netfer Heroto-75 siparişinizi 100 ml, 500 ml, 1 lt, set, koli ambalaj seçenekleri ile Netfershop.com üzerinden hemen güvenle oluşturabilirsiniz.

Kılcal Çizik Nedir, Nasıl Giderilir?

Otomobiller ne kadar dikkatli kullanılırsa kullanılsın, zamanla kaporta üzerinde fırça sürtmesi veya yüksek hızlarda seyir halindeyken havadaki tozların çarpması ile mikro düzeyde kılcal çizik oluşumu kaçınılmazdır.

Özellikle güneşli havalarda yan açıyla bakıldığında bu çizikler göze batacak derecede görünür olur ve araç sahiplerinin canını sıkar. Özellikle aracın ön bölgesindeki parçalarda daha hızlı ve yoğun oluşan bu mikro çizikler için komple pasta cila uygulaması yapmaktan genelde uzak durulur.

Netfer Kimya’nın yüzeysel hafif çizikler için özel olarak geliştirdiği Heroto-75, içeriğindeki düşük mikronlu aşındırıcı mineral tozlar sayesinde mikro ve kılcal çizikleri giderir. Silikonlu pastaların aksine, vernik yüzeyini aşındırarak, ince çizikleri tamamen yok eder ve kalıcı bir çözüm sunar.

Aşındırıcı bileşiği düşük mikronlarda olduğu için, çizikleri parlatırken vernik yüzeyin çok düşük miktarda incelmesine sebep olur. Bu yüzden birçok amatör kullanıcı tarafından en çok tercih edilen pasta modelidir.

Polisaj makinası ile profesyonel kullanıma uygundur. Makina ile yapılacak uygulamalarda, orta sertlikte polisaj sünger uç kullanılması tavsiye edilir. Doğru tekniklerle kullanıldığı takdirde, parlaklık seviyesi oldukça yüksek bir çıktı sağlanmış olacaktır.

Amatör kullanıcılar için el ile işlem yapmak da mümkündür. El ile yapılacak uygulamalarda pamuk kullanılması kritik öneme sahiptir. Çünkü pamuk, lifli yapısı sayesinde yüzeyde gerekli direnci oluşturacak kadar sert iken, aynı zamanda yüzeyde yeni çizikler oluşturmayacak bir yapıdadır.

Aşındırıcı bileşiğe sahip olan pastalar kullanılırken, uygulama önce hazırlık adımlarına, kullanılan ekipmanların uyumlu olmasına ve doğru uygulama tekniklerine özen gösterilmesi gerekir.

Bu kapsamda Netfer Kimya olarak biz, sadece üretmekle kalmıyoruz. Tüm siparişlerle birlikte ürünlerimizin kullanımıyla ilgili detaylı kullanma kılavuzu da gönderiyoruz. Ayrıca WP destek hattımız üzerinden tüm kullanıcılarımıza teknik destek de sağlıyoruz.

Netfer Kimya Türk Şirketi Midir?

Evet, Netfer Kimya Ltd. Şti. tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk firmasıdır.

Netfer markasıyla satışa sunulan tüm kimyasal ürünler, Netfer Kimya tarafından uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonrasında geliştirilmiştir. Tüm üretim süreçleri yerli imkanlarla yapılmaktadır.

Netfer kılcal çizik giderici oto ince pastası
Netfer kılcal çizik giderici oto ince pastası farklı ambalaj seçenekleriyle satışa sunulmuştur.