Netfer Heroto-KA

1000 Kum Zımpara Ağır ve Derin Çizik Giderici Kalın Pasta

Netfer Heroto-KA çizik giderici kalın pasta

Yıllardır ithal ürünlerin yüksek fiyatına alışmış olan amatör ve profesyonel kullanıcılar Netfer’in ekonomik fiyatlarını görünce şaşırıyorlar. Bu üstün kalite, yerli üretimin gücü sayesinde makul fiyatlarla siz değerli kullanıcılarımızın beğenisine sunulabilmektedir.

Türkiye’nin yerli pasta cila üreticisi Netfer Kimya tarafından özel olarak geliştirilip üretilmekte olan Netfer Heroto-KA, agresif ve dişli/kumlu bir kalın pasta olup boya tabakasına inmemiş olan, 1000 kum zımpara izindeki derin çizikleri gidermek için tercih edilir.

Netfer Heroto-Ka Özellikleri

  • 1000 kum zımpara ve üzeri derin çizikleri, doldurarak değil, aşındırarak yok eder.
  • Silikon ve dolgu malzemesi içermez.
  • Boyayı matlaştırmaz.
  • Metal yüzeylerdeki çizik, aşınma, deformasyon, oksidasyon, hare ve hologramları giderir.
  • Yüksek dereceli, özel parlatma mineralleri içerir.
  • Aşırı tozlanma yapmaz.
  • Tam performans için polisaj makinası ile uygulama tavsiye edilir.
  • Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, agresif yün keçe veya ağır çizik alıcı pasta süngeri kullanılmalıdır.
  • El ile yapılacak uygulamalarda, pamuk kullanılmalıdır.
  • Türkiye’nin pasta cila markası Netfer ürünleri, Netfer Kimya tarafından üretilmektedir.

Çizik Alma Seviyesi 9/10

Parlaklık Seviyesi 7/10

Tozlanma Seviyesi 3/10

Netfer oto çizik giderici pastaları
Netfer oto çizik giderici pastaları silikon içermez.
Fabrika Satış Mağazamız Netfershop

Netfer Heroto-KA siparişinizi 100 ml, 500 ml, 1 lt, set, koli ambalaj seçenekleri ile Netfershop.com üzerinden hemen güvenle oluşturabilirsiniz.

Netfer Heroto-KA Kullanma Talimatı

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk, temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.

Yüzeye yetecek kadar pastayı, düşük (1000) devirde yüzeye yedirilerek yayınız, ardından yüzeye ve çiziklerin durumuna göre, 2500-3500 devir aralığında, çizikler yok olana kadar uygulayınız. Dolgu malzemesi içermediği için su ile kullanmayınız.

Polisaj makinesi ile profesyonel uygulama yapılması tavsiye edilir. El ile uygulama, pamuk kullanılarak oval hareketlerle çiziklere dik açıyla yapılmalıdır.

Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, agresif yün keçe veya ağır çizik alıcı pasta süngeri kullanılması tavsiye edilir. Mükemmel parlaklık için, pasta uygulaması sonrasında Netfer Paroto Cila Boya Koruma kullanılması tavsiye edilir.

Netfer araç çizik giderici silikonsuz oto pastası
Netfer Heroto-KA tamamen yerli imkanlarla üretilmektedir.

Netfer Heroto-KA Kullanım Alanları

Boyalı metal yüzeylerdeki çizik, aşınma, deformasyon, oksidasyon, hare ve hologramları giderir. Yüksek dereceli özel aşındırıcı ve parlatıcı mineral toz içerir. Çizikleri doldurarak değil, aşındırarak yok eder. Aşırı tozlanma yapmaz. 1000 kum ve üzeri zımpara izlerini giderir. Tam performans için polisaj makinası ile uygulanmalıdır.

Siz değerli kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için, öneri ve şikayetlerinizi iletişim kanallarımız üzerinden paylaşmanızı rica ederiz.

Netfer Heroto-KA Ambalaj Seçenekleri

Amatör ve profesyonel kullanıcılar için özel olarak tasarladığımız ambalaj çeşitlerimiz 100 ml tekli şişeden setlere ve kolilere kadar geniş bir yelpazededir.

Netfer en kaliteli pasta cila set
Netfer derin çizik giderici kalın oto pastası zımparalı ve zımparasız kullanıma uygundur.
Fabrika Satış Mağazamız Netfershop

Netfer Heroto-KA siparişinizi 100 ml, 500 ml, 1 lt, set, koli ambalaj seçenekleri ile Netfershop.com üzerinden hemen güvenle oluşturabilirsiniz.

Derin Çizik Nedir, Nasıl Giderilir?

Çizik giderici pasta kullanılarak yok edilebilecek olan çizikler boya tabakasına inmemiş, sadece vernik katmanında olan çiziklerdir. Boyaya inmiş çizikleri hiç bir pasta ürünü gideremez.

Çiziklerin pasta ile giderilip giderilemeyeceği çok basit bir test ile tespit edilebilir. Eğer çizik kanalına tırnak takılıyorsa, yüksek ihtimalle bu çizikler pasta ile parlatılamayacak derecede derin olan, boyaya kadar inmiş çiziklerdir.

Araç üzerindeki çiziklerin derinlik tespiti yapıldıktan sonra pasta öncesi detaylı oto dış temizlik adımları tamamlanmalıdır. Kaporta yüzeyini demir tozlarından arındırmak için mutlaka kil temizliği yapılmalıdır.

Yüzeyde kalacak olan en küçük kir veya demir tozu partikülleri, pasta işlemi esnasında yüzeyde yeni çizikler oluşmasına neden olabileceği için ön temizlik konusu kritik öneme sahiptir.

Polisaj makinası ile yapılacak uygulamalarda kullanılacak olan keçe ve sünger aparatların pasta ile uyumlu olması, bu ekipmanların çok yıpranmamış ve temiz olmaları da şarttır. Netfer Heroto-KA kalın oto pastası, agresif yün keçe veya sert polisaj süngeri kullanılarak uygulanması performansı artıracaktır.

Makine ile yapılacak uygulamalardaki bir diğer önemli husus, makinanın devir hızıdır. Malzeme önce yüzeye düşük devirde yayılmalı sonrasında makinanın hız deviri kademe kademe yükseltilmelidir. Pastanın çizikleri daha verimli alabilmesi adına yüzeyde oluşturulması gereken ısınma işlemi için hız kademesinin artırılması önemlidir. Netfer pastaları 2500-3500 devir aralığında maksimum performansla çalışır.

Netfer Türk Malı Mıdır?

Türkiye’nin pasta cila markası Netfer, Netfer Kimya’nın tescilli markasıdır. Netfer Kimya %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan bir firmadır.

Pasta cila grubundaki tüm kimyasal ürünleri, tamamen yerli ve milli imkanlarla geliştirip üretimini yapmaktadır.

Netfer ağır çizik alıcı agresif pasta
Netfer Heroto-KA kalın çizik giderici pasta, ihtiyaca göre farklı boyutlardaki ambalajlarda satışa sunulmuştur.