Netfer Paroto

Cila, Hare Giderici, Boya Koruma

Netfer Paroto kaliteli oto cilası

Türkiye’nin pasta cila markası Netfer gururla sunar: Netfer Paroto üçü bir arada; cila, hare giderici ve boya koruma!

Makul fiyatı sizi yanıltmasın!

Bileşiğinde zengin miktarda doğal ve bitkisel bir wax türü olan Carnauba Wax barındıran üst kalitede oto cilasıdır. Faydalı waxlar sayesinde vernik tabakasını besleyerek daha canlı görünmesini sağlarken aynı zamanda uzun süreli ve etkili boya koruma sağlar.

Netfer Paroto Özellikleri

 • Yüksek kalitede, ıslak görünümlü derin parlaklık ve berraklık sağlar.
 • Düşük mikronda aşındırıcı bileşiği ile hare giderici etkisi bulunur.
 • Tüm boya türlerinde kullanıma uygundur.
 • Solmuş boyayı canlandırır.
 • Metal, cam, plastik, ahşap yüzeylerde kullanıma uygundur.
 • Uzun süreli boya koruma sağlar.
 • Plastik dış aksamlara, camlara ve farlara uygulanabilir.
 • Anti statik yapısıyla uygulanan yüzeyin su, toz ve kir tutmamasında etkilidir.
 • Hidrofobik özelliği sayesinde uygulanan yüzeyin kirlenmesini geciktirir.
 • Oluşturduğu koruyucu tabaka, UV ışınlarına ve kötü hava şartlarının verdiği zararlara karşı üstün koruma sağlar.
 • Polisaj makinesi ve el ile kullanıma uygundur.
 • Polisaj makinesi ile yapılacak uygulamalarda, yumuşak cila süngeri kullanılmalıdır.
 • El ile yapılacak uygulamalarda, uygulama pedi, sünger veya pamuk kullanılabilir.
 • Türkiye’nin pasta cila markası Netfer ürünleri, Netfer Kimya tarafından üretilmektedir.

Parlaklık Seviyesi 9/10

Su İticilik Seviyesi 8/10

Çizik Alma Seviyesi 3/10

Netfer cila boya koruma hare giderici
Netfer Paroto, Netfer Kimya tarafından tamamen yerli imkanlarla üretilir.
Fabrika Satış Mağazamız Netfershop

Netfer Paroto siparişinizi 100 ml, 500 ml, 1 lt, set, koli ambalaj seçenekleri ile Netfershop.com üzerinden hemen güvenle oluşturabilirsiniz.

Netfer Paroto Kullanma Talimatı

Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk, temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.

Makine ile uygulama: Yumuşak cila süngeri ile yeterli miktarda cila, düşük (1000-1500) devirde yüzeye yedirilerek yayılmalıdır.

El ile uygulama: Uygulama pedi, yumuşak sünger veya pamuk kullanılarak az miktarda cila, dairesel hareketlerle temiz yüzeye yedirilerek yayılmalıdır.

Uygulama sonrası 5 dk. beklenip nemli mikrofiber bez ile wax fazlalıkları alınmalı ve temiz bir mikrofiber bez ile kurulanmalıdır.

Yumuşak cila süngeri ile kullanılması tavsiye edilir. Doğru malzeme ve tekniklerle uygulama sonrası yüzeyin 48 saat boyunca yıkanmaması tavsiye edilir.

Uygulama videolarını da içeren Netfer Paroto Kullanım Kılavuzunu okumanızı öneririz.

Netfer boya parlatıcı oto cilası
Netfer oto cilası amatör ve profesyonel kullanıma uygundur.

Netfer Paroto Kullanım Alanları

Metal, cam, plastik, ahşap yüzeylerde kullanıma uygundur. Tüm boya türlerinde ve far parlatma uygulamalarında kullanılabilir. Makine ve el ile kullanıma uygundur. Yüksek kalitede, ıslak görünümlü derin parlaklık ve berraklık sağlar. Anti statik yapısıyla uygulanan yüzeyin su, toz ve kir tutmamasında etkilidir. Boyayı canlandırır. Zor koşullarda bile uzun süre kalıcıdır. Oluşturduğu koruyucu tabaka, UV ışınlarına ve kötü hava şartlarının verdiği zararlara karşı üstün koruma sağlar.


Siz değerli kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için, öneri ve şikayetlerinizi iletişim kanallarımız üzerinden paylaşmanızı rica ederiz.

Netfer Paroto Ambalaj Seçenekleri

Amatör ve profesyonel kullanıcılar için özel olarak tasarladığımız ambalaj çeşitlerimiz 100 ml tekli şişeden setlere ve kolilere kadar geniş bir yelpazededir.

Netfer carnauba cila boya koruma wax
Netfer Paroto, doğal bitkisel wax içerikli yüksek kalitede bir boya koruma cilasıdır.
Fabrika Satış Mağazamız Netfershop

Netfer Paroto siparişinizi 100 ml, 500 ml, 1 lt, set, koli ambalaj seçenekleri ile Netfershop.com üzerinden hemen güvenle oluşturabilirsiniz.

Cila Boya Koruma Nedir, Nasıl Yapılır?

Öncelikle her cilanın boya koruma özelliği barındırmadığını belirtelim.

Cila ürünleri yüzeyde sadece parlaklık sağlarken, Netfer Paroto üçü bir arada gibi kaliteli cila ürünleri yüzeyde derin bir parlaklık oluşturmanın yanı sıra aynı zamanda uzun süreli boya koruma da sağlar.

Boya koruma cilaları, seramik koruma kadar olmasa da vernik yüzeyinde ince bir tabaka oluşturur ve bu tabaka su iticilik sağladığı gibi, yüzeyi güneş ışınları, kuş pisliği gibi zararlı dış etkenlere karşı koruma altına alır.

Boya koruma uygulaması, çiziklerden arındırılmış yüzeye tatbik edilmelidir. Yüzeyin temiz, kuru ve çok sıcak olmaması da uygulama performansına olumlu etki eden faktörlerdir.

Boya koruma uygulamasından iyi sonuç alabilmek için en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında kaliteli ürün seçimi gelir. Netfer cila çeşitleri bitkisel özlü doğal wax içeriklidir ve vernik tabakasını adeta bir losyon gibi besler.

Boya koruma cilasının arabaya uygulanması, çizik giderme pasta işlemi gibi teknik bilgi veya uzmanlık gerektirmez. Netfer Paroto işlem detayları, tüm siparişlerle birlikte gönderilen kullanma kılavuzunda anlatılmıştır. Arabaya cila atmak olarak da tabir edilen bu işlem, sünger ve mikrofiber bez haricinde özel bir ekipman da gerektirmez.

Netfer Türk Markası Mıdır?

Netfer markası, Netfer Kimya ait olan tescilli bir markadır. Netfer Kimya ise %100 yerli sermaye ile kurulmuş ve tüm kimyasal grubu ürünlerini yerli imkanlarla geliştirip kendi bünyesinde üretmektedir.

Neredeyse tamamı yabancı markalara ait ithal ürünlerden oluşan bu zorlu pazarda, uzun süren Ar-Ge çalışmaları sayesinde, ürünlerinin kalitesini yabancı markaların seviyesine getirebilen Netfer Kimya, yeri üretime öncelik veren değerli kullanıcıları sayesinde Netfer markasını, pasta cila denince ilk akla gelen markalar arasına sokmayı başarmıştır.

Kalitede pahalı ürünleri, fiyatlamada ucuz ürünleri kendine referans alan Netfer Kimya olarak biz, yerli üretimin rekabetçi gücünü siz değerli kullanıcılarımızla paylaşıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Netfer cila boya koruma üçü bir arada
Netfer Paroto’nun ihtiyacınıza uygun ambalajı mutlaka vardır.